BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. „MIESTOSODAS.LT“ (toliau – Pardavėjas) el. parduotuvėje (toliau – Parduotuvė) prekyba vykdoma pagal „MIESTOSODAS.LT“ prekių pirkimo-pardavimo taisykles.

1.2. Pirkėjas prieš pirkdamas prekę privalo perskaityti taisykles ir su jomis sutikti.

1.3. Taisyklės gali būti atnaujinamas, dėl to svarbu su jomis susipažinti atliekant kiekvieną užsakymą.

 

PRIVATUMO POLITIKA

2.1. Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

2.2. Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

2.3. Renkama Jūsų pateikta informacija registruojantis ir perkant prekes (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas).

2.4. Renkama informacija apie MIESTOSODAS.LT svetainės naudojimąsi (IP adresas, apsilankymų skaičius, demografinė vieta ir kiti analizei naudojami duomenys).

2.5. Visi Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus.

2.6. Kiekvienas pirkėjas turi visišką teisę sužinoti apie pateiktus duomenis ir jų tvarkymą. Taip pat gali prašyti panaikyti, papildyti arba pataisyti pateiktus duomenis.

2.7. Dėl duomenų ištrinimo arba koregavimo prašome kreiptis el. paštu info@miestosodas.lt

2.8. Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.

 

PREKIŲ APMOKĖJIMAS

3.1. Pirkėjai gali atsiskaityti Paysera ir PayPal mokėjimo metodais.